ULTRASZILINA.SK | ,

MŠK ŽILINA – MFK Košice
Streda, 21.Október 2009  17:30

ŽILINA – Po dvoch mesiacoch sa v Žiline hral opäť pohár, no bohužiaľ len ten Slovenský. Nastúpili sme proti Košiciam, poslednému mužstvu v tabuľke. Pre niekoho jasný zápas, no nebol! Naši hráči predviedli v prvom polčase slabučký výkon a tak zaslúžene prehrávali 0:2. Po prestávke vybehla úplne iná Žilina, chalani bojovali, dreli, ale dali len jeden gól, čo na postup samozrejme nestačilo.

Šancí mali kopu, keby zápas skončil 5:2, tak sa nik nemôže čudovať. Tento krát sa ale šťastie od nás odvrátilo, daň sa premrhaný polčas.

Na severnej sa sformoval asi 50 členný kotol, čo na pohároch nebývalo zvykom, takže vďaka aj za tento počet. Fandilo sa s malými prestávkami celý zápas, dokonca aj za nepriaznivého stavu. V kotli bolo veľa mladých a nových tvári, čo je plus do budúcnosti. Potešila aj ďakovačka hráčov, čo po prehratých zápasoch nerobili nikdy. Možno už konečne žijú s nami!

Z pohára sme vypadli, čo je veľká škoda, ale nevadí, je tu liga, treba sa sústrediť na ňu.

Ešte jedna vec, niektorí ľudia, by si mali uvedomiť, že nadávať a osočovať vlastných hráčov je choré, hlavne potom, ako ich každý vynášal do nebies za zápas so Slovanom.