ULTRASZILINA.SK | ,

MŠK ŽILINA – ŽP Šport Podbrezová
Nedeľa, 2.Október 2016  19:04

ŽILINA – Výborný futbal, výhra 1:0, zvýšenie náskoku na čele ligy už na 6 bodov, no proste parádna futbalová sobota! Ten, kto bol si ju aj patrične užil, kto nebol, ten si môže búchať hlavu o stenu.

Cestu na štadión si našlo vyše 3000 divákov, do kotla vyše 200 fanatikov. Support bol od úvodu zápasu na vysokej úrovni a sme radi, že sa doň zapájal aj zvyšok štadióna. Na začiatku druhého polčasu bol odprezentovaný transparent na podporu zranených hráčov – Viktora Pečovského a Roba Mazáňa – “VIKTOR, ROBO PRAJEME SKORÉ UZDRAVENIE!”. V 50. minúte sa gólovo predviedol Michal Škvarka a sever takmer spadol od radosti. Následovala demencia a hukot ako za starých čias severu. Ešte raz, kto nebol, môže ľutovať!

Teraz nasleduje repre pauza, po ktorej cestujeme do Senca, kde hráva svoje domáce zápasy Dunajská Streda. Na tento zápas organizujeme výjazd, viac info TU!