ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK ŽILINA – HC 05 Banská Bystrica
Štvrtok, 4.Február 2016  19:39

ŽILINA – Zas tie kurvy neprišli. Všetci sme sa tešili ako nám vládci stredného Slovenska ukážu, ako má vyzerať aktivita ekipy v cudzom meste, no už tradične zíval sektor hostí prázdnotou. Naopak v našom sektore sa zišlo okolo 120 hučiacich fanatikov, ktorí si neraz uctili súperové mužstvo hlasným “Jebať Bystricu!”. Počas druhej tretiny bol odprezentovaný transparent “NULOVÁ AKTIVITA VOČI VÁM? VAŠE VLAJKY PATRIA NÁM!”, ktorý doplnili dve bystrické handry.

Na konci druhej tretiny rachol na ľade delobuch, ktorý, čuduj sa svete, vyletel z tribúny nad trestnými lavicami. Musíme sklamať všetkých hejterov, naši pyromaniaci to neboli. Autormi bola štvorica chalanov, ktorú hneď zadržala sbs-ka a nebyť sekuriťákov, tak chlapci dostanú slušný oklep – všetko v duchu “Nás štadión, naše pravidlá!” Zápas bol tak tri minúty pred koncom druhej tretiny prerušený a pokračoval až po prestávke, kedy sa naraz dohral zvyšok druhej a celá tretia tretina.

Čo je najpodstatnejšie, zápas sme vyhrali 3:1 a získali sme dôležité tri body do boja o play-off. V nedeľu sa vidíme v Košiciach.