ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK ŽILINA – HKM Zvolen
Sobota, 30.Január 2016  10:30

ŽILINA – Pred zápasom so Zvolenom prebehol slávnostný ceremoniál, počas ktorého boli do siene slávy hokeja v našom meste uvedení Ladislav Vyskočil, Vojtech Okoličány a Emil Čapek a rovnako aj tím majstrov Slovenska zo sezóny 1964/1965. Celý zápas sa napokon niesol v znamení osláv 90. výročia založenia klubu, pri ktorého príležitosti nastúpili naši hráči v retro dresoch práve z majstrovskej sezóny 64/65.

Prvý gól stretnutia sme zaznamenali zásluhou Brajčáka my, avšak Zvolenu sa podarilo výsledok otočiť a po dvoch tretinách svietil stav 2:1 v prospech hostí. Šesť minút pred koncom vyrovnal Lukáš Handlovský, a tak zápas vyústil do predĺženia a následne do samostatných nájazdov, v ktorých sa viac darilo Zvolenčanom.

V kotli sa stretlo okolo 150 fanatikov. Okrem celozápasového supportu bol v prvej tretine odprezentovaný transparent “LEGENDY SI ZASLÚŽIA TITUL!” a pod kotlom visela retro vlajka “WIN ŽILINA WIN”. Celková návšteva bola 1600 divákov.

Najbližšie sa vidíme v nedeľu proti Pažravej!