ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK ŽILINA – HC Košice
Sobota, 10.Október 2015  13:02

ŽILINA – Sériu šiestich domácich zápasov v rade sme odštartovali v súboji s majstrovskými Košicami. Vstup do zápasu mali lepší práve hostia, ktorí sa v 13. minúte prvej tretiny ujali vedenia 1:0. Naši postupne zvyšovali tempo, čoho výsledkom bolo vyrovnanie z hokejky Stupku. V riadnom hracom čase sa nám už výsledok otočiť nepodarilo, keď sme nastrelili tyčku len pár sekúnd pred záverečným klaksónom. Všetko sme si vynahradili v predĺžení, v ktorom rozhodol o výhre 2:1 opäť Václav Stupka.

V kotli sa zišlo okolo 110 fanatikov a support bol hlavne v prvej tretine žalostný. Aj kvôli skoršiemu začiatku stretnutia sa kotol poriadne zaplnil až v polovici zápasu, čo sa následne prejavilo aj na atmosfére. Tretia tretina sa už niesla v tradičnom “fanatickom duchu”, pridávali sa aj ostatné  tribúny a v našom sektore sa odprezentovala aj menšia kartónovačka s rokom založenia nášho klubu.

Po zápase sme si spolu s hráčmi vychutnali už štvrtú výhru v rade. Tí si ďakovačku naozaj užívali. Skákali, spievali, tancovali. Radosť pozerať!

Ďalšie radostné chvíle si môžme vychutnať už v nedeľu, kedy nastúpime proti Piešťanom.