ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: HK Dukla Trenčín – MsHK ŽILINA
Pondelok, 21.September 2015  12:10

Trenčín – Zápas s Trenčínom mal byť naším prvým domácim v tejto sezóne. Dva dni pred zápasom prišla info, že štadión nie je stále pripravený a hrať budeme vonku. Narýchlo meníme plány a organizujeme vlakový výjazd, ktorého sa zúčastňuje okolo 60 ľudí, plus pár ďalších ide autom.

Keďže vlaky opäť meškajú, dostávame sa do sektoru až v polovici prvej tretiny. Celkový počet je nakoniec 70 fans. Vyťahujeme niekoľko vlajok, premiéru má nová flaga Severného Sektora a kotol dotvára aj jedna mávacia vlajka. Fandenie je raz lepšie, raz horšie, nepomáha mu ani výkon mužstva, ktoré prehráva ďalší zápas, tentokrát 3:0.

Počas tretej tretiny vyťahujeme transparent: “SLOVÁKOM NIČ NEDÁTE A MOSLIMOV VÍTATE!”, čím vyjadrujeme názor, aký má takmer každý občan tohto štátu k téme migrantov, len média to akosi nechcú vidieť.

Cesta späť je dementná ako vždy, viac nie je čo dodať, mal si ísť ;-)

P.S.: Ďalší zápas je na programe vo štvrtok proti výberu Slovenska do 20 rokov, avšak kde sa bude hrať netuší nik. Je viac ako zarážajúce, že hráči musia odohrať prvých 5 kôl (to číslo môže byť ešte väčšie) na ihriskách súperov. Aj toto je dôvod, prečo sme opäť nezachytili úvod sezóny a dobiehať stratené bude veľmi náročné!