ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK ŽILINA – HK Nitra
Sobota, 10.Január 2015  15:34

ŽILINA – Olééé olééé, Žilina oléé olééóó, Žilina oléé olééé. Tento report by sa dal v podstate zhrnúť len do tohto úvodu, ktorý v sebe zahŕňa viac ako 20 minút fanatického povzbudzovania od polovice tretej tretiny, keď hrala Žilina s Nitrou nerozhodne 3:3, až po predĺženie a vstrelenie víťazného gólu, ktorý znamenal výhru 4:3 p.p.

Ale poďme pekne poporiadku. Po prehre v Poprade 1:3 potrebovali doma proti Nitre Vlci bodovať naplno. Žilina do zápasu nastúpila aj s trojicou posíl Káňa, Krajči a Uram. My sme do zápasu nastúpili opäť v skvelom počte necelých 200 fanaticky hučiacich fanúšikov. Úvod zápasu bol síce z našej strany veľmi vlažný, postupne sa fandenie rozbehlo a ruka v ruke s ním aj aj naša hra, keď sme otočili nepriaznivý stav zápasu z 1:2 na 3:2. Nitra následne vyrovnala na 3:3 a potom .. potom už zimákom znelo len Olééé olééé, Žilina oléé olééóó, Žilina oléé olééé.

Nabitý program pokračuje už zajtra, t.j. v nedeľu 11.1.2015 od 17:30 proti Zvolenu. Do konca sezóny hráme veľa zápasov vonku a tak sú body z domáceho ľadu v boji o playoff mimoriadne dôležité. Takže zajtra všetci do kotla!!

P.S. Hostia sa tu po udalostiach minulej sezóny neukážu ešte niekoľko rokov, napriek tomu chceme upozorniť na to, aby ste sa v kotli správali tak ako doteraz. Klub je v mimoriadne zlej finančnej situácii a aj taká drobnosť ako vhodený zapaľovač na ľadovej ploche môže znamenať zbytočnú pokutu niekoľko stoviek eur. Klub nám vychádza maximálne v ústrety a my by sme mu to mali oplácať rovnakou mincou.