ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
Štvrtok, 3.Október 2013  17:39

ŽILINA – Uplynulý víkend sme odohrali derby proti kosačkám z Turca. A bolo to veľmi vydarené derby, keď sa našim hokejistom podarilo získať všetky 3 body po víťazstve 3:2 a zároveň sa nám poradilo vytvoriť skvelú kulisu pre tento už tradične ostro sledovaný zápas. Kotol išiel od začiatku do konca na 100%.

Ešte pred úvodným hvizdom sme porozkladali po celom sektore žlté a zelené vlajky na mávanie a niekoľko obojručiek spolu s dvomi veľkými mávacími vlajkami na nových teleskopoch. Zároveň sme na plot zavesili vlajky “Žilinčania”, “Severný Sektor”, “Forza” a svoju vlajku vyvesili aj chalani z Ultras Bytča, ktorí nás v tomto zápase podporili hojnou účasťou, za čo im patrí veľká vďaka.

Hneď na začiatku zápasu sme vytiahli všetky nachystané vlajky a obojručky, ktoré vytvorili veľmi pekný vizuálny efekt kotla. Ten mimochodom čítal cca 200 Fanatikov, čo bola opäť rekordná návšteva v sezóne. Tou bola aj celková návšteva 1908 platiacich divákov. Už v piatej minúte zápase sme vyhrávali po góloch Čavrka a Drevenáka 2:0, čo len umocnilo skvelú atmosféru.

Spestrením zápasu bola počas prestávky súťaž fanúšikov v strelbe na bránu o hodnotné ceny. Bohužiaľ, zástupca kotla netrafil ani jeden z pokusov a tak výsledok súťaže bol jednoznačný – “Jožko 88″ vs “Alkoholik 88″ 2:0.

Výsledok sme si do konca zápasu udržali a veríme, že si udržíme aj skvelé počty v kotli nie len na derby proti Martinu, ale aj na iných zápasoch. Ukázať to môžeme už zajtra, 4.10. o 17 hodine v stredoslovenskom (opäť) derby proti banskobystrickým baranom, oslom .. doplňte si zvieratko podľa chuti.