ULTRASZILINA.SK | ,

Basket: MBK ŽILINA – BK Spišská Nová Ves
Štvrtok, 16.December 2010  13:57

zilina_snv_2010

ŽILINA – Po krátkej odmlke spôsobenej štrajkom rozhodcov pokračovala včera extraliga ďalším zápasom. Po napínavom priebehu sa nám podarilo zdolať silný celok Spišskej Novej Vsi 81:78 a ukončiť tak jeho sériu šiestich zápasov bez prehry. Žilina si tak udržala veľmi dobré štvrté miesto v tabuľke.

Stredajší termín a štrajk, kvôli ktorému boli odložené predchádzajúce dve kolá spôsobili, že si do haly našlo cestu oveľa menej divákov ako bolo v poslednej dobe zvykom. Bez atmosféry sa tak odohrali takmer tri štvrtiny zápasu. Paradoxne vo chvíli, keď sme sa pokúsili o ako-taký support, začalo SNV “padať” do koša všetko na čo siahli, otočili nepriaznivé skóre a dostali sa do 7-bodového vedenia. Do konca štvrtiny sme sa dotiahli na 2 body a po veľmi vyrovnanej poslednej štvrtine, ktorej priebeh vyhecoval celú halu, sme dokázali zdolať Spišskú o 3 body.

Premiéra sa tak novému trénerovi Miodragovi Bojkovićovi vydarila na výbornú a poslal všetkým fanúšikom výbornú pozvánku na záverečný zápas tohto kalendárneho roka. Takže nezabudnite, 22.12. o 18:00 proti Baníku Handlová!