ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK Žilina – HC Košice
Štvrtok, 19.September 2013  10:56

ŽILINA – V 2.kole hokejovej Tipsport extraligy v utorok 17.9. odohrali naši vlci domáci zápas proti oceliarom z Košíc. Po dlhšej prestávke sme si mohli opäť vychutnať hokejový zápas a povzbudiť našich hokejistov, ktorí v 1.kole vyhrali na ľade Trenčína 5:2.

Proti Košiciam sa v kotli objavilo približne 60 fanatikov, ktorí celý zápas vytvárali slušnú atmosféru, ktorá sa páčila aj navrátilcovi v našom drese Petrovi Kloudovi: „Naozaj ma to milo prekvapilo. Keď som sem chodil s inými mužstvami, bývalo tu dosť mŕtvo, ale dnes to bolo super. Bodaj by to tak pokračovalo aj naďalej“. My dúfame tiež, že to bude pokračovať aj naďalej a bude sa to zlepšovať aj s počtom.

V kotli sa všetci zabávali, neustále sa fandilo a na zápase sa objavili taktiež obojručky. V zápase sa naši hokejisti ujali vedenia gólom Kloudu, ale dvomi gólmi otočil stav stretnutia hosťujúci Spilár. Avšak pri druhom góle mohol rozhodca odpískať faul na nášho hráča v útočnom pásme. V poslednej minúte sme mali možnosť vyrovnať, ale Kalla nepremenil nariadené trestné strieľanie za úmyselné posunutie brány. Naši hokejisti tak po bojovnom výkone prehrali 2:1, ale zaslúžili si minimálne predĺženie.

V nedeľu 22.9. o 17:00 hrajú naši vlci domáci zápas proti Nitre, a preto pozývame všetkých fanatikov do kotla. Pripomíname, že pre členov OZ ŽF je vstupné grátis.