ULTRASZILINA.SK | ,

Hokej: MsHK ŽILINA – MHC Martin
Nedeľa, 30.December 2012  13:47

ŽILINA – Máme za sebou poslednú akciu v tomto kalendárnom roku a neskromne môžeme napísať, že veľmi vydarenú. Cestu na derby s Martinom, ktoré bolo zároveň rozlúčkou s týmto rokom, si našlo množstvo divákov. Derby sme vyhrali 6:5 a konečne sme sa tak odrazili od dna tabuľky. Lepšiu bodku za týmto rokom sme si želať nemohli.

Aj keď oficiálny údaj o návšteve hovorí iba o 1738 divákoch, pohľad na tribúny a dlhé rady pred pokladňami ešte ku koncu prvej tretiny hovorili o niečom inom. Čo nás teší ešte oveľa viac, veľmi početný bol aj kotol, keď si po dlhej dobe do neho našlo cestu viac ako 200 fanatikov.

Fandenie aj zábava počas zápasu boli na úrovni, najmä na začiatku zápasu to bol z našej strany veľmi hlasný support, ktorý sa ozýval až dole k námestiu A. Hlinku. Náladu nám spríjemňovali aj hráči ofenzívnym prejavom a atraktívnou hrou. Po dvoch tretinách sme vyhrávali už 4:1. V tej poslednej síce hostia zápas zdramatizovali, keď nás potrestali gólmi v presilovkách, na na konci sme sa tešili s tesnej výhry 6:5 my.

Po zápase nasledovala veľmi pekná ďakovačka s hráčmi..

Vďaka všetkým za účasť a zvlášť vďaka za podporu bratom do Żywca!

Zdroj foto: adrian danaj