ULTRASZILINA.SK | ,

MŠK ŽILINA – Tatran Prešov
Štvrtok, 12.Máj 2011  10:57

ŽILINA – Tri dni po prehratom finále Slovenského pohára čakal na Žilinu súper z Prešova, bojujúci o záchranu v lige. Na ihrisku to však vyzeralo na súboj dvoch vyrovnaných tímov, čo ešte viac podčiarklo aktuálnu krízu v našom tíme. Šťastie, ktoré nám chýbalo pri penaltovom rozstrele v nedeľu, sa však tentokrát na nás usmialo a tri body ostali doma.

Na zápase s Prešovom nebolo organizované fandenie, stalo sa tak prvýkrát v sezóne. Nešlo o žiadny bojkot, táto situácia vyplynula spontánne a sever sa tentokrát “zabával” futbalom. Fandením sa nepretrhli ani ostatné tribúny, a tak sa štadiónom ozývali nadávky na hráčov v podaní niektorých zakomplexovaných jedincov zo západnej.

Hráči sa aj napriek tomu dostali do vedenia, keď v 34. minúte rozvlnil sieť Pich. Na začiatku druhého polčasu vyrovnal hosťujúci Meszároš a na konečných 2:1 stanovil v 92. minúte hlavičkou Stano Angelovič.