ULTRASZILINA.SK | ,

MFK Dubnica – MŠK ŽILINA
Utorok, 17.Máj 2011  9:27

dubnica_zilina_jar2011

Dubnica – Ani víkendový zápas v peknom počasí a neďalekej Dubnici neprilákal väčší počet fanúšikov Žiliny k podpore svojho tímu. Zažili sme tak, za posledné roky počtom najslabší výjazd do Dubnice, “obohatený” o prehru 1:0 a nulový záujem o nás, fanúšikov. Napriek tomu to bol jeden z top výjazdov jari.

Približne päťdesiatka fanúšikov v sektore hostí a niekoľko šošonov na zvyšných tribúnach, taká je naša sobotná vizitka z Dubnice. Prvý polčas sa nedialo nič mimoriadne, od 4. minúty sme prehrávali, od 43. sme hrali bez vylúčeného hráča a už tradične nás podržal Heco, keď chytil následnú penaltu. Viac ako dianie na ihrisku nám zdvihlo tlak rovnaké zaobchádzanie ako v Bystrici počas finálového zápasu.

Opäť nebol otvorený žiadny bufet a tak sme boli až po našom intenzívnom naliehaní pustení aspoň zo sektoru a mohli sme sa ísť občerstviť do neďalekej krčmy, vďaka čomu väčšina z nás zmeškala časť druhého polčasu. “Pekná” vizitka nie len domáceho klubu. Druhý polčas bol opäť nepozerateľný a tak sme sa zabavili po svojom. Kto nešiel, môže ľutovať, pretože výjazdy nie sú len o tom ísť vo veľkej počte niekde do Prahy či Bystrice, ale hlavne o zábave, ktorá sa dá spraviť aj v malom počte.

Videjko zo zápasu a chorál “Óóó Žilinááá”, ktorý sme po veľmi dlhej dobe spontánne oprášili:

Zdroj foto: aktuality.sk